Nedjelja, 28. travnja 2024.

Križevčani ne posustaju: u derbiju Druge lige pala i Marsonia

Nogometaši Radnika Križevci nastavili su s odličnim igrama i rezultatima u Drugoj nogometnoj ligi.

Na domaćem terenu ove subote Radnikovci su u derbiju šestog kola pobijedili i slavonskobrodsku Marsoniju, i to s uvjerljivih 4:1.

Poveli su Križevčani već u uvodnom dijelu utakmice s 2:0. Strijelac oba pogotka bio je Mateo Dunić, i to u 12. i 14. minuti. S tim se rezultatom otišlo i na odmor.

Ivo Vukić u 65. minuti zabio je i treći pogodak za Radnik na radost brojnih domaćih navijača.

Kakvu-takvu nadu gostima u 70. minuti donio je Ermin Huseinbašić, no Radnikovci ništa nisu prepustili slučaju i u 90. minuti zabili su još jedan pogodak. Strijelac je bio Ivo Vukić.

Radnik Križevci s 13 osvojenih bodova zadržao se na drugom mjestu prvenstvene ljestvice.