Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Lokomotiva šokirala Dinamo u nastavku domaćeg nogometnog prvenstva

Veliko iznenađenje na startu proljeća u SuperSport HNL-u, ujedno i odgovor svima koji su unaprijed 'znali' da će Dinamo pobijediti...

U utorak je odgođenom utakmicom Dinama i Lokomotive nastavljena SuperSport Hrvatska nogometna liga.

Lokosi su u uvodu šokirali Modre, s kojima su zamijenili domaćinstvo zbog snijega u Kranjčevićevoj.

Duje Čop postigao je pogotke u 5. i 7. minuti za vodstvo gostiju od 0:2. U oba navrata asistent je bio Silvio Goričan.

Čop je u 87. minuti na dodavanje Matea Marića zabio i svoj treći gol za konačnih 0:3.

Veliko iznenađenje na startu proljeća u SuperSport HNL-u, ujedno i odgovor svima koji su unaprijed ‘znali’ da će Dinamo pobijediti…

Rezultatu iz Maksimira, osim malobrojnih navijača Lokomotive, najviše se vesele u Hajduku i Rijeci.