Utorak, 23. travnja 2024.

Mladost iz Kloštra Podravskog u susjedskom derbiju pobijedila Pitomaču

Kloštrani su pitanje pobjednika riješili već u prvom poluvremenu, bilo je nedostižnih 4:0. Po dva pogotka za momčad Ranka Celiščaka zabili su Lovro Šandrovčan i Marko Nikolić (jedan s 11 metara)

Kompletirano je i 17. kolo u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

U nedjeljnim utakmicama Mladost je u Kloštru Podravskom s 4:2 pobijedila Pitomaču, a Dinamo iz Predavca s uvjerljivih 4:0 slavila je na gostovanju u Velikom Trojstvu.

Kloštrani su pitanje pobjednika riješili već u prvom poluvremenu, bilo je nedostižnih 4:0.

Po dva pogotka za momčad Ranka Celiščaka zabili su Lovro Šandrovčan i Marko Nikolić (jedan s 11 metara), dok je dvostruki strijelac za Pitomaču u nastavku susreta bio Karlo Jakupec.

Veliko Trojstvo NK Bilogorac (VT) – NK Dinamo Predavac 0:4
Garešnica NK Garić (G) – NK Bilogora 91 3:1
Kloštar Podravski NK Mladost Kloštar – NK Pitomača 4:2
Čazma NK Čazma – NK Suhopolje 5:0
Slatina NK Slatina – NK Ferdinandovac 0:4
Veliki Zdenci NK Zdenka 91 – NK Tehnika Koprivnica 0:2
Legrad NK Graničar (L) – NK Daruvar 1:0