Mladost u Kloštru Podravskom dobila Legrađane, Ferdinandovac slavio u Drnju

Mladosti je to sedma utakmica bez poraza. Upisali su čak šest pobjeda i jedan remi. Za nova tri boda u Kloštru Podravskom strijelci su bili Marko Nikolić s 11 metara u 32. minuti i Stjepan Kovačić u 74. minuti

U srijedu su se igrale dvije zaostale utakmice 7. kola, a sastali su se Mladost i Graničar te Tomislav i Ferdinandovac.

Kloštrani su na domaćem terenu slavili s 2:0 protiv Legrađana i tako nastavili sjajan niz. Mladosti je to sedma utakmica bez poraza. Upisali su čak šest pobjeda i jedan remi.

Za nova tri boda u Kloštru Podravskom strijelci su bili Marko Nikolić s 11 metara u 32. minuti i Stjepan Kovačić u 74. minuti.

Ferdinandovac je s 3:1 pobijedio kod Tomislava u Drnju. Za momčad Mladena Karana strijelci su bili Robert Kožar u 43. minuti, Josip Fuček u 81. minuti i Ivan Begović u 90. minuti. Za Tomislav je gol postigao u 73. minuti Eric Augusto Akassou.