Srijeda, 1. svibnja 2024.

Nova Podravkina vanjska igračica Katarina Pandža raspoložena protiv Mađarica

Podravka Vegeta je u petak u Koprivnici odigrala prvu od dvije prijateljske utakmice s mađarskim prvoligašem Dunaujvarosom koji je zauzeo 11. mjesto u prošlom prvenstvu.

Ekipa Ivice Obrvana ozbiljnim je pristupom od prve minute stigla do uvjerljive pobjede rezultatom 36:22.

Sve su igračice dobile priliku, a teren je u drugom poluvremenu zbog ozljede morala napustiti Lea Franušić.

Najefikasnije su s po sedam pogodaka bile Tina Barišić i nova vanjska igračica Katarina Pandža.

U subotu u 11 Podravka igra još jedan susret s Mađaricama, dok je sljedećeg vikenda u Koprivnici na rasporedu Memorijalni turnir Josip Samaržija-Bepo na kojem gostuju Krim i Budućnost.

PODRAVKA VEGETA: Tucaković, Bešen,Galinec; Pandža K. 7, Popović 4, Franušić, L. Kalaus 2, Šenvald 2, D. Kalaus Žulj 2, Mrđen 1, Vuljak 2, Barišić 7, Šimara 4, A. Pandža 5. TRENER: Ivica Obrvan.