Srijeda, 24. travnja 2024.

ODLIČNA UTAKMICA U ĐELEKOVCU Osvit dvaput vodio, ali nije uspio pobijediti Slogu

Bratstvo ide kod Mladosti u Sigetec, a Močile će zbog radova na svom terenu utakmicu s drnjanskim Tomislavom odigrati u Cvetkovcu...

Iznimno je zanimljivo na samom početku drugog dijela prvenstva u Prvoj ŽNL koprivničko-križevačkoj.

Mladost iz Molvi s uvjerljivih 3:0 pobijedila je u subotu na gostovanju u Kalinovcu, a u nedjeljnom prijepodnevnom terminu sjajnu su utakmicu u Đelekovcu odigrali domaći Osvit i jesenski prvak, Sloga iz Koprivničkog Ivanca.

Domaća momčad pomrsila je planove Ivančanima i osvojila bod, ali mogli su i sva tri jer su dio drugog dijela igrali s igračem više. U 61. minuti isključen je zbog dva žuta kartona Valković.

Osvit i Sloga na kraju su podijelili bodove, bilo je 2:2. Domaćin je dvaput vodio. Prvo je strijelac bio Glavak (9′), a izjednačio je Kešinović (33′). S 1:1 se otišlo i na odmor.

Indir je ponovno u nastavku susreta doveo Osvit u prednost, igrala se tada 48. minuta, ali je izjednačio kapetan Ivančana Rac (80′).

Ostale utakmice igraju se danas, u nedjelju, od 15 sati.

Lipa u Hlebinama dočekuje Tomislav Radnik, Panonija je u Peterancu domaćin Miklinovcu, dok će Drava u Novigradu Podravskom ugostiti Viktoriju.

Inače, Kalinovac i Miklinovec svoje će utakmice u proljeće kao domaćini igrati subotom poslijepodne, Osvit i Bratstvo nedjeljom prijepodne, a ostali nedjeljom poslijepodne.

Sloga će svoje domaće utakmice umjesto u Koprivničkom Ivancu igrati u Kunovcu.