Utorak, 16. travnja 2024.

Prva pobjeda nogometaša Koprivnice u sklopu zimskih priprema

Koprivnica će u subotu od 17 sati ugostiti ligaškog konkurenta Radnik-Križevce

Na startu su remizirali s juniorima Slavena Belupa (2:2), potom ih je u Đurđevcu s 2:1 svladao Graničar, da bi u trećoj provjeri u sklopu zimskih priprema nogometaši Koprivnice ostvarili i prvu pobjedu.

Momčad Vjekoslava Vučete gostovala je u Suhopolhju, gdje je bila bolja od četvrtoligaša Suhopolja rezultatom 2:0.

Vučeta u ovom susretu nije mogao računati na sve igrače, pa je nastupilo i nekoliko juniora. Upravo je jedan od njih, Anić, postigao i vodeći pogodak u 47. minuti, a konačni rezultat postavio je Lovković u 62. minuti.

Koprivnica će u subotu od 17 sati ugostiti ligaškog konkurenta Radnik-Križevce.

KOPRIVNICA: Jarnec, Matoničkin, Salajec, Sabol, Azenić, Harambaša, Korenika, Lončar, Tropšek, Lovković, Radotović; još su igrali: Domović, Anić, Enjo, Brcković, Milić. TRENER: Vjekoslav Vučeta.