Utorak, 19. ožujka 2024.

PRVA ŽNL Bratstvo zaustavljeno u Drnju, Starigrad slavio u Sigecu, Lipa deklasirala Močile

U nedjelju poslijepodne odigrane su preostale tri utakmice 6. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Prvi poraz upisalo je vodeće Bratstvo iz Kunovca. U velikom derbiju u Drnju Tomislav je bio bolji rezultatom 2:0.

Lipa je u Hlebinama uvjerljivo svladala posljednjeplasirane Močile, završilo je čak 5:0.

Hat-trick za Hlebinčane postigao je Dominik Gregl, a dva je gola dodao Josip Horvatinović.

Do pobjede je stigla i Drava koja je u Novigradu s 2:0 svladala Kalinovac.

Nogometaši Starigrada nastavili su s dobrim igrama te su uzeli sva tri boda na gostovanju kod Mladosti u Sigecu, pobijedili su rezultatom 2:1.

Nakon što je u subotu Graničar iz Đurđevca s 3:0 pobijedio u Miklinovcu, a Tomislav Radnik je u Svetom Ivanu Žabnu s 3:2 dobio Slogu iz Koprivničkog Ivanca, u nedjeljnoj matineji snage su u Đelekovcu odmjerili nogometaši Osvita i Panonije iz Peteranca.

Publika je mogla vidjeti čak četiri pogotka, a utakmica je na kraju završila rezultatom 2:2.

Poveli su gosti u 23. minuti s 11 metara, a precizan je bio Bruno Kovačko. Izjednačio je u 50. minuti Marko Drvarić, a u 75. minuti za vodstvo domaćina gol je s 11 metara postigao Nikola Drvarić. Konačni rezultat postavio je ponovno s 11 metara Bruno Kovačko u 79. minuti.