Četvrtak, 20. lipnja 2024.

Prva ŽNL: Derbi Osvita i Prugovca, Starigrad dočekuje Miklinovec, Močile protiv Tomislava

Odlični Kalinovac gostuje kod prvaka Graničara u Đurđevcu koji u cijelom prvenstvu i dalje ima samo jedan poraz, onaj na gostovanju kod Miklinovca

- Oglas -

U subotu i nedjelju na rasporedu su utakmice 23. kola u Prvoj koprivničko-križevačkoj županijskoj nogometnoj ligi.

Kolo će u subotu derbijem koprivničkih klubova otvoriti Starigrad i Miklinovec. Domaćin ima ambiciju plasmana u Elitnu ligu, a gosti igraju vrlo dobro na proljeće i dolaze neopterećeni.

Istog dana odlični Kalinovac gostuje kod prvaka Graničara u Đurđevcu koji u cijelom prvenstvu i dalje ima samo jedan poraz, onaj na gostovanju kod Miklinovca.

- Oglas -
Miklinovec-Graničar
Detalj s utakmice Miklinovca i Graničara // Foto: GČM

U nedjeljno prijepodne derbi kola u Đelekovcu će odigrati trećeplasirani Osvit i petoplasirani Prugovac.

Preostala četiri susreta predviđena su za nedjelju od 17 sati. Močile će bodove za elitno županijsko društvo tražiti protiv Tomislava iz Drnja koji je zapao u rezultatsku krizu u posljednje vrijeme.

Tomislav Radnik je favorit protiv fenjeraša Drave, a dosta uzbuđenja mogli bi ponuditi dvoboji iz donjeg doma ljestvice u kojima se sastaju Panonija i Lipa te Rudar i Sloga.

Nogometaši Močila
Nogometaši Močila u Prugovcu // Foto: Zvonimir Markač

PRVA ŽNL KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA, 23. KOLO (nedjelja, 17.00):

Starigrad: NK Starigrad – NK Miklinovec (subota, 17.00)
Đurđevac: NK Graničar (Đ) – NK Kalinovac (subota, 17.00)
Đelekovec: NK Osvit – NK Prugovac (nedjelja, 10.00)
Križevci: NK Tomislav Radnik – NK Drava (NP)
Koprivnica: NK Močile – NK Tomislav
Peteranec: NK Panonija – NK Lipa
Glogovac: NK Rudar (G) – NK Sloga

- Oglas -

LJESTVICA

1. NK Graničar (Đ) 22 19 2 1 76:13 +63 59
2. NK Tomislav 22 12 4 6 41:28 +13 40
3. NK Osvit 22 12 3 7 58:34 +24 39
4. NK Kalinovac 22 11 5 6 40:30 +10 38
5. NK Prugovac 22 10 7 5 38:25 +13 37
6. NK Močile 22 9 8 5 41:31 +10 35
7. NK Tomislav Radnik 22 10 4 8 34:37 -3 34
8. NK Starigrad 22 9 4 9 49:33 +16 31
9. NK Miklinovec 22 9 3 10 28:37 -9 30
10. NK Sloga 22 8 3 11 42:38 +4 27
11. NK Rudar (G) 22 8 1 13 32:57 -25 25
12. NK Panonija 22 5 2 15 16:48 -32 17
13. NK Lipa 22 4 3 15 28:69 -41 15
14. NK Drava (NP) 22 2 3 17 17:60 -43 9

Oglas

Najnovije objave

Vezane vijesti