PRVA ŽNL Lipa iz Hlebina domaćem Starigradu pomrsila planove u zadnjim sekundama utakmice

U subotu i nedjelju na rasporedu su utakmice 11. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Kolo su u subotu otvoriti Starigrad i Lipa, a utakmica je završila rezultatom 1:1. Strijelac pogotka za domaćina bio je Danijel Pavešić 15-ak minuta prije kraja utakmice, a izjednačio je Dominik Gregl u zadnjim sekundama s bijele točke. Dodajmo i da Starigrad u 45. minuti nije iskoristio jedanesterac. Mario Sertić je pucao preko gola.

U nedjelju od 11 sati Bratstvo u Kunovcu dočekuje Mladost iz Sigeca. Panonija je domaćin Močilama, Tomislav Radnik Graničaru, a Kalinovac Miklinovcu.

Vrlo zanimljivo moglo bi biti u Novigradu Podravskom, gdje će Drava ugostiti drugoplasirani Tomislav iz Drnja.

Publika u Kunovcu imat će dvostruki program, nakon nastupa Bratstva na teren Old Trafforda u popodnevnim satima izlaze Sloga i Osvit.