Subota, 20. travnja 2024.

PRVA ŽNL Žuta podmornica zaustavila Tomislav, Osvit remizirao u Đurđevcu

U subotu su odigrane dvije utakmice 3. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Miklinovec je u Koprivnici ugostio Tomislav iz Drnja i upisao prvu pobjedu rezultatom 2:1. Gosti su poveli golom Kovača u 3. minuti, a ‘Žuta podmornica’ preokrenula je golovima Golubića i Majetića u 62. i 67. minuti.

Graničar je u Đurđevcu dočekao đelekovčeki Osvit, a njihov je susret završen bez pobjednika, 2:2.

Bila je to utakmica puna preokreta. Gosti su poveli preko Loptanika u 9. minuti, Picoki preokrenuli preko Snozyka (25) i Juranovića (42), a u drugom dijelu Paradžik je u 60. minuti postavio konačnih 2:2.

Nedjeljni prijepodnevni termin ovog tjedna pripada nogometašima Bratstva koji brane naslov prvaka. Bit će to vrlo zanimljiva utakmica, jer u Kunovec dolazi novigradska Drava koja je uz Bratstvo jedina ostvarila maksimalan učinak u prva dva kola novog prvenstva.

U Hlebinama će u nedjelju popodne susjedski derbi odigrati Lipa i Mladost iz Sigeca, dok se Močile nakon dva uvodna visoka poraza žele iskupiti u domaćem ogledu sa Slogom iz Koprivničkog Ivanca.

Panonija u Peterancu dočekuje Starigrad, dok će se u Svetom Ivanu Žabnu sastati Tomislav Radnik i Kalinovac.