Rukometašice Podravke razbile Osijek na gostujućem terenu

Gostujuće rukometašice iz Koprivnice odlično su otvorile utakmicu i nastavile cijelo prvo poluvrijeme igrati u žestokom ritmu

Rukometašice Podravka Vegete gostovale su danas u Osijeku u sklopu novog prvenstvenog kola. Ovo je ekipi bila prva utakmica nakon prošlotjednog otkaza Nevenu Hrupecu i prva utakmica nakon bolnog poraza od Lokomotive.

Gostujuće rukometašice iz Koprivnice odlično su otvorile utakmicu i nastavile cijelo prvo poluvrijeme igrati u žestokom ritmu. Sjajnom, agresivnom obranom i efikasnim napadom prvih 30 minuta privele su kraju rezultatom 7:24, dakle s čak 17 golova prednosti.

U drugom dijelu nastavile su igrati u istom ritmu te je susret priveden kraju 24:43 za rukometašice Podravka Vegete.

Već za vikend Podravkašice čeka novi europski okršaj.