Subota, 20. travnja 2024.

Slaven Belupo je danas gostovao u Legradu

Nogometaši Slavena Belupa sljedećeg vikenda nemaju prvenstvenih obveza zbog nastupa reprezentacije, pa je stručni stožer dogovorio tri prijateljske utakmice.

Prva je odigrana danas u Legradu, gdje su Farmaceuti bili gosti četvrtoligaša Graničara.

Prvoligaš je ostvario uvjerljivu pobjedu od 5:0. Dva pogotka postigao je Crnac, a po jedan Mlinarić, Zapata i Marcos.

Zanimljivost je da su za domaćina u drugom poluvremenu zaigrali Želimir Mešnjak i Mario Kuić, pomoćnici Slavenovog trenera Zorana Zekića koji u slobodno vrijeme nastupaju za Legrađane.

U petak u 15 sati Slaven u Molvama igra s drugoligašem BSK-om, dok sljedeće srijede gostuje kod Tehničara u Cvetkovcu.

GRANIČAR LEGRAD – SLAVEN BELUPO 0:5 (0:3)
LEGRAD
– Igralište Fizeš. Gledatelja 300. Sudac: Posavec.
GRANIČAR LEGRAD: Ružić, Hontić, Trupina, Andrić, Dodik, Višak, Šarlija, Paveli, Nađ, Baričić, Paradžik; još su igrali: Mešnjak, Kuić, Ganžulić, Bilješko, Habek, Polančec, Baranašić, Ratković. TRENER: Branko Čmelješević.
SLAVEN BELUPO: Marković – Bosec, Tepšić, Hlevnjak, Utin – Bogojević, Liklin, Čordaš, Mlinarić, Crnac – Svržnjak; još su igrali: Čović, Štajerec, Čeko, Zapata, Hoxha, Marcos, Krstanović, Marina. TRENER: Zoran Zekić.
STRIJELCI: 0:1 Crnac (4), 0:2 Crnac (6), 0:3 Mlinarić (14), 0:4 Zapata (71), 0:5 Marcos (75).