Slaven Belupo poražen u Ždralovima, Zekić nezadovoljan: Imam o čemu razmišljati…

Nogometaši Slavena Belupa danas su gostovali u Ždralovima gdje su odigrali prijateljsku utakmicu s trećeligašem Mladosti.

Razlika u rangovima nije se osjetila, domaćin je nakon odličnog prvog poluvremena vodio s 2:0, a mogao je i više. U nastavku je Slaven ublažio poraz pogotkom Božića.

Naravno, trener Zoran Zekić nije mogao biti zadovoljan viđenim.

– Dosta igrača smo koristili, i neke koji su manje igrali jer sam mislio da trebaju igrati. Međutim, danas se nije baš tako pokazalo, Ždralovi su bili puno bolji, svaka im čast. Želim im puno uspjeha i sreće dalje, a ja imam o čemu razmišljati u ovih par dana do Rijeke – izjavio je Zekić za Bjelovarac.hr.

Slaven Belupo u subotu u Koprivnici dočekuje Rijeku. Utakmica počinje u 17.05 sati.

MLADOST (Ž) – SLAVEN BELUPO 2:1 (2:0)
MLADOST: Srbljanović, Gogić, Žabec, Jakšić, Vrbanić, Brezina, Behram, Mlinarić, Abramović, Buzuk, Hudećek (još igrali: Matasović, Džidić, Mamić, Povoljnjak, Sabljić, Grgić, Mladen). TRENER: Danijel Lovrić.
SLAVEN BELUPO: Marković, Zirdum, Utin, Goda, Hlevnjak, Paracki, Kocijan, Brković, Hadžić, Monjac, Zapata (još igrali: Sušak, Ganžulić, Božić, Mlinarić, Glavčić, Laušić, Caimacov, Bosec, Muratović, Krstanović). TRENER: Zoran Zekić.
STRIJELCI: 1:0 Jakšić (22), 2:0 Mlinarić (37-11m), 2:1 Božić (75).