SuperSport HNL: Dinamo opet kiksao protiv Lokomotive, Istra sredila Osijek

Nogometaši Dinama u subotu su gostovali kod Lokomotive u Kranjčevićevoj u utakmici 22. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige.

Lokosi su opet bili ‘crna mačka’ za gradskog rivala, kao i u nedavno odigranoj zaostaloj utakmici.

Tada su slavili u Maksimiru, a ovaj put su s Modrima remizirali u Kranjčevićevoj.

Za vodstvo domaćina zabio je Fabijan Krivak u 18. minuti, a izjednačio je Bruno Petković u 40. minuti.

Za novu prednost Lokosa pogodio je Duje Čop u 5. minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, a u 8. minuti dodatka novo izjednačenje drugim golom osigurao je Petković.

U drugom poluvremenu pogodaka nije bilo, ostalo je 2:2.

U ranijem terminu Istra 1961 je u Puli svladala Osijek s 1:0. Strijelac jedinog pogotka na debiju novog Istrinog trenera Paola Tramezzanija bio je Emmanuel Ekong u 43. minuti.