Nedjelja, 28. travnja 2024.

SuperSport HNL: Hajduk slomio dobar otpor Gorice

U sljedećem kolu na redu je derbi Dinama i Hajduka u Zagrebu

U Splitu je u nedjelju odigrana posljednja utakmica 22. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Hajduka i Gorice.

Bijeli su ostvarili pobjedu protiv posljednjeplasirane momčadi lige rezultatom 2:1.

Za vodstvo Hajduka zabio je Livaja u 59. minuti, izjednačio je Bralić u 64. minuti. Sva tri boda momčadi Ivana Leke osigurao je Kalinić pogotkom u 78. minuti.

U sljedećem kolu na redu je derbi Dinama i Hajduka u Zagrebu.

REZULTATI 22. KOLA: Slaven Belupo – Šibenik 0:1, Istra 1961 – Osijek 1:0, Lokomotiva – Rijeka 1:2, Varaždin – Dinamo 1:3, Hajduk – Gorica

PAROVI 23. KOLA: Šibenik – Istra 1961 (petak, 17.00), Gorica – Lokomotiva (subota, 16.00), Rijeka – Slaven Belupo (subota, 18.10), Dinamo – Hajduk (nedjelja, 15.00), Osijek – Varaždin (nedjelja, 17.30).