10.4 C
Zagreb
Četvrtak, 21. siječnja 2021.

SVE NA JEDNOM MJESTU Pogledajte raspored utakmica u svim županijskim nogometnim ligama Podravine i Prigorja

U nastavku vam donosimo rezultate svih utakmica prošlog kola (ako ste ih propustili), najnovije ljestvice i parove nadolazećeg kola

Preporučujemo

Evo kada bi trebao početi drugi dio sezone u županijskim nogometnim ligama

Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije u prvom ovogodišnjem službenom glasniku objavio je da je planirani početak prvenstva u županijskim ligama 14. i 15. ožujka. Posljednje nedjelje...

Premijer Plenković najavio mogućnost popuštanja mjera od veljače

Premijer Andrej Plenković u četvrtak je na sjednici Vlade govorio o trenutnoj epidemiološkoj situaciji te je konstatirao kako je ona i dalje ohrabrujuća s...

Određene lokacije na kojima će se provoditi cijepljenje protiv koronavirusa u Podravini i Prigorju

U prostorijama Županijske uprave danas je održana koordinacija Stožera civilne zaštite Koprivničko-križevačke županije na kojoj se raspravljalo o aktualnoj epidemiološkoj situaciji te aktivnostima vezanim...

Produžite članarine na koprivničkim bazenima Cerine i vježbajte na live treningu

Isprobali smo i dokazali da možemo uspješno trenirati i na udaljenosti iz udobnosti vlastitog doma, stoga tako nastavljamo i dalje. Tim Sportskog centra Cerine od...

Pred nama su nova nogometna uzbuđenja u županijskim nogometnim ligama diljem Podravine i Prigorja.

U nastavku vam donosimo rezultate svih utakmica prošlog kola (ako ste ih propustili), najnovije ljestvice i parove nadolazećeg kola.

PRVA ŽNL, 9. kolo:

Sloga – Lipa 7:1, Panonija – Miklinovec 3:5, Mladost (S) – Borac 3:2, Tomislav Radnik – Osvit 5:3, Bratstvo – Mladost Molve 7:2, Kalinovac – Prekodravac 0:4, Viktorija – Drava (NP) 4:0.

1. NK Sloga 8 7 1 0 32 7 +25 22
2. NK Bratstvo 8 7 0 1 41 8 +33 21
3. NK Mladost Molve 8 6 0 2 16 13 +3 18
4. NK Borac 8 5 1 2 24 7 +17 16
5. NK Tomislav Radnik 8 4 1 3 17 12 +5 13
6. NK Lipa 8 4 1 3 13 17 -4 13
7. NK Viktorija 8 3 3 2 12 11 +1 12
8. NK Drava (NP) 8 4 0 4 15 30 -15 12
9. NK Mladost (S) 8 3 1 4 16 17 -1 10
10. NK Panonija 8 3 0 5 19 19 0 9
11. NK Prekodravac 8 2 1 5 11 27 -16 7
12. NK Osvit 8 2 0 6 10 25 -15 6
13. NK Miklinovec 8 1 1 6 11 19 -8 4
14. NK Kalinovac 8 0 0 8 4 29 -25 0

PRVA ŽNL, 10. kolo: Mladost Molve – Kalinovac, Miklinovec – Mladost Sigetec / subota, 15 sati, Osvit – Bratstvo / nedjelja, 10 sati, Lipa – Drava (NP), Prekodravac – Viktorija, Borac – Tomislav Radnik, Sloga – Panonija / nedjelja, 14 sati

DRUGA ŽNL, 9. kolo:

Omladinac – Hrvatski Bojovnik 3:0 , Fugaplast – Čvrstec 1:4, Podravec – Drava (PS) 1:2, Gošk – Mladost (KB) 1:3, Rudar (G) – Močile 0:3, Starigrad – Reka 13:1, Gornja Rijeka – Prugovac 0:1.

1. NK Drava (PS) 8 7 1 0 24 9 +15 22
2. NK Starigrad 8 5 2 1 32 8 +24 17
3. NK Močile 8 5 0 3 17 8 +9 15
4. NK Čvrstec 8 5 0 3 19 18 +1 15
5. NK Omladinac 8 4 2 2 23 11 +12 14
6. NK Prugovac 8 4 1 3 12 12 0 13
7. NK Rudar (G) 8 4 0 4 22 12 +10 12
8. NK Podravec 8 4 0 4 13 11 +2 12
9. NK Gošk 8 3 2 3 10 11 -1 11
10. NK Mladost (KB) 8 3 1 4 18 16 +2 10
11. NK Fugaplast 8 3 0 5 14 18 -4 9
12. NK Gornja Rijeka 8 2 1 5 5 17 -12 7
13. NK Hrvatski bojovnik 8 1 2 5 11 22 -11 5
14. NK Reka 8 0 0 8 6 53 -47 0

DRUGA ŽNL, 10. kolo: Čvrstec – Podravec, Omladinac – Fugaplast / subota, 15 sati, Hrvatski bojovnik – Prugovac, Reka – Gornja Rijeka, Močile – Starigrad, Mladost (KB) – Rudar (G), Drava (PS) – NK Gošk / nedjelja, 14 sati

TREĆA ŽNL, 9. kolo:

Grupa KC-ĐU

Jedinstvo – Mičetinac 1:2, Bušpan – Jadran-Galeb 2:5, Rudar (B) – Bilogora 4:4, Drava – Udarnik 1:2, Graničar (NV) – Zagorec 1:3, Rasinja – Sabarija 2:1.

1. NK Zagorec 8 7 0 1 27 9 +18 21
2. NK Mičetinac 8 6 2 0 26 6 +20 20
3. NK Rudar (B) 8 5 2 1 22 14 +8 17
4. NK Jadran-Galeb 8 5 1 2 23 13 +10 16
5. NK Bušpan 8 3 3 2 30 28 +2 12
6. NK Graničar (NV) 8 3 2 3 21 22 -1 11
7. NK Bilogora 8 2 3 3 15 16 -1 9
8. NK Rasinja 8 2 3 3 14 17 -3 9
9. NK Udarnik 8 2 1 5 14 18 -4 7
10. NK Jedinstvo 8 2 0 6 13 25 -12 6
11. NK Drava 8 1 1 6 12 33 -21 4
12. NK Sabarija 8 1 0 7 9 25 -16 3

TREĆA ŽNL KC-ĐU, 10. kolo: Mičetinac – Sabarija, Zagorec – Rasinja, Udarnik – Graničar (NV), Bilogora – Drava, Jadran-Galeb – Rudar (B), Jedinstvo – NK Bušpan /nedjelja, 14 sati

Grupa KŽ

Polet – Ratar 2:6, Radnički – Dragovoljac 8:2, Mladost (C) – Mladost (VR) 6:2, Sokol – Prigorje 3:0 (bez borbe).

1. NK Sokol 8 6 2 0 35 3 +32 20
2. NK Ratar 7 5 1 1 33 9 +24 16
3. NK Mladost (C) 7 5 1 1 31 15 +16 16
4. NK Radnički 8 2 5 1 28 13 +15 11
5. NK Dragovoljac 8 3 1 4 22 26 -4 10
6. NK Mladost (VR) 8 1 3 4 15 21 -6 6
7. NK Prigorje 8 1 3 4 9 19 -10 6
8. NK Polet 8 0 0 8 5 72 -67 0

TREĆA ŽNL KŽ, 10. kolo: Ratar – Sokol, Prigorje – NK Mladost (C), Mladost (VR) – Radnički, Dragovoljac – Polet / nedjelja, 14 sati

Najnovije objave

Noć muzeja u znaku digitalnih medija: u Đurđevcu otvorenje izložbe Od crteža do stop animacija

Unazad nekoliko godina đurđevački se muzej pridružuje brojnim hrvatskim muzejima u obilježavanju manifestacije Noć muzeja Ovogodišnja Noć muzeja obilježit će se 29. siječnja, a kao...

Evo kada bi trebao početi drugi dio sezone u županijskim nogometnim ligama

Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije u prvom ovogodišnjem službenom glasniku objavio je da je planirani početak prvenstva u županijskim ligama 14. i 15. ožujka. Posljednje nedjelje...

Osnovnoškolci iz Cirkvene dobit će nagradu dm-a za doprinos zaštiti okoliša

Rezultati devete dm-ove akcije Zeleni korak prikupljanja i recikliranja starog papira pokazali su kako su učenici Područne škole Cirkvena u Općini Sveti Ivan Žabno...

Automobilom oduzela prednost i izazvala sudar, mladi motociklist hitno prebačen u bolnicu

U srijedu, 20. siječnja, oko 17.20 sati na županijskoj cesti između Lipovnika i Žarovnice u Varaždinskoj županiji u prometnoj je nesreći ozlijeđena jedna osoba. Naime,...

U trgovini ukrao kavu, rukama odgurnuo blagajnicu i pobjegao

U utorak, 19. siječnja, oko 9 sati, nepoznati je počinitelj počinio razbojničku krađu u trgovini u ulici Zrinskih i Frankopana u Varaždinu. Kako je izvijestila...