Nedjelja, 28. travnja 2024.

TREĆA LIGA Poraz Koprivnice u Čakovcu, uvjerljivi Polet i Pitomača, Ludbrežani pali u Murskom Središću, Dinamo dobio Varteks

U subotu su odigrane utakmice 13. kola u Trećoj nogometnoj ligi Sjever.

Momčad Koprivnice je gostovala u Čakovcu gdje je upisala novi prvenstveni poraz. Domaćin Međimurje osvojio je sva tri boda pobjedom od 2:1.

Povelo je Međimurje pogotkom kojeg je u 16. minuti postigao Dominik Drk.

Od 69. minute gostujuća momčad igrala je bez isključenog braniča Romana Lisjaka koji je u sedam minuta dobio dvije javne opomene.

Iako brojčano inferiorni, uspjeli su izjednačiti na 1:1 u 74. minuti pogotkom Marka Radotovića.

No, nisu izdržali, konačnih 2:1 postavio je u 82. minuti kapetan domaće momčadi Daniel Turk.

Pitomača je s uvjerljivih 5:0 na domaćem terenu pobijedila Viroviticu, a Dinamo iz Domašinca s 3:2 slavio je protiv Varteksa u Varaždinu.

Vodeći Polet iz Svetog Martina na Muri s laganih 3:0 pobijedio je Graničar u Kotoribi, dok je Rudar u Murskom Središću minimalno slavio protiv Podravine iz Ludbrega.