Uvjerljiva pobjeda Nedelišća protiv Bratstva, borba za naslov bit će iznimno zanimljiva

Novu nogometnu polusezonu otvorili su nogometaši Nedelišća i Bratstva Jurovec koji su na SRC-u Trate odigrali zaostali susret 17. kola Prve međimurske lige.

Domaćin je bio i više nego uvjerljiv i upisao 5:1 pobjedu, iako su gosti pogotkom Tina Hačeka poveli 10-ak minuta prije kraja poluvremena. Zahvaljujući pogotku Saše Treske Nedelišće je izjednačilo do odlaska na odmor, a u nastavku susreta redom su za Nedelišće zabijali Matija Farkaš, Vedran Kršlak, David Jurak i ponovno Vedran Kršlak.

S novim trobodom Nedelišće se sada nalazi na drugom mjestu s 40 bodova, tri manje od vodećeg BSK-a iz Belice. Bratstvo u drugi dio prvenstva ulazi s 30 bodova.

U 18. kolu sastaju se u subotu, 5. ožujka, Omladinac (NSR) Podturen, Sloga (Č) Centrometal, Graničar (K) Dinamo (P), Bratstvo (SV) Jedinstvo (GM) i Nedelišće Polet (P), dok će u nedjelju, 6. ožujka, na teren Sloga (Š) Međimurec, Croatia Dubravčan, BSK Bratstvo (J) i Trnava Venera PMP. Utakmice se igraju s početkom u 15 sati.