Varaždin preokretom protiv Sesveta preuzeo vrh Druge HNL, pogledajte golove

Nogometaši Varaždina danas su ugostili Sesvete u utakmici 13. kola Druge hrvatske nogometne lige.

Gosti su poveli golom Mijića u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, da bi momčad koju vodi trener Mario Kovačević u nastavku s dva pogotka stigla do preokreta.

Prvo je u 58. minuti Postonjski iz slobodnog udarca s velike udaljenosti zabio za 1:1, da bi u 86. minuti Šego postavio konačnih 2:1.

Pogotke možete pogledati OVDJE i OVDJE.

Ovom pobjedom Varaždin je izbio na prvo mjesto na ljestvici Druge HNL s 23 boda. Isto toliko ima i Croatia iz Zmijavaca koja u nedjelju dočekuje Dubravu.