Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

VIDEO Hat-trick Posavca za pobjedu Rasinje u općinskom derbiju protiv Sabarije iz Subotice Podravske

Na igralištu u Botinovcu u subotu je otvoreno drugo kolo u trećim koprivničko-križevačkim županijskim nogometnim ligama. Igrao se općinski derbi između Sabarije iz Subotice Podravske, koja će nadalje biti domaćin u Botinovcu, i momčadi Rasinje.

Gosti su slavili s uvjerljivih 4:1.

Bolju igru Rasinja je pretvorila u pogodak preko Mate Ćibarića u 29. minuti koji tako zabija svoj prvijenac, a na odličnu loptu u prostor Kovačića. Na 2:0 povećava Slobodan Posavec u 40. minuti nakon ubačaja Belaja na drugu stativu.

Gosti prednost povećavaju u 59. minuti kada Posavec opet zabija na asistenciju Firbasa. U 77. minuti Firbas iznuđuje penal kojeg u pogodak pretvara raspoloženi Posavec za svoj hattrick. Njegov pogodak pogledajte OVDJE.

Subotičani su svoj počasni pogodak zabili u 87. minuti, a strijelac je bio Mario Hegedušić.

U nedjelju poslijepodne igraju se sve preostale utakmice i u Trećoj ŽNL Koprivnica i u Trećoj ŽNL Križevci.