Petak, 26. travnja 2024.

VIDEO Slaven Belupo izgubio od mađarskog prvoligaša

Slaven Belupo je u subotu ugostio mađarskog prvoligaša ZTE u prijateljskoj utakmici odigranoj na Gradskom stadionu ‘Ivan Kušek – Apaš’ u Koprivnici.

Farmaceuti su izgubili rezultatom 1:2, a trener Zoran Zekić koristio je dvije postave u dva poluvremena.

Gosti su poveli preko Bencea koji je u 27. minuti zabio glavom nakon kornera. Na Bencea je obrana domaćih zaboravila, bio je potpuno sam…

U nastavku je Slaven izjednačio, nakon kombinacije Laušića i Hoxhe s 10 metara je iz drugog pokušaja pogodio mladi Josip Mihalić. Bilo je to u 57. minuti.

Konačnih 1:2 postavio je Kovacs u 64. minuti, nakon što je ispala lijeva strana Slavenove obrane.

Sljedeću pripremnu utakmicu Farmaceuti igraju u srijedu u sloveniji, a suparnik je ciparski Aris.

SLAVEN BELUPO – ZTE 1:2 (0:1)
KOPRIVNICA – Gradski stadion ‘Ivan Kušek – Apaš’. Gledatelja 100. Sudac: Tomislav Hlevnjak (Herešin).
SLAVEN BELUPO: Sušak – Bosec, Božić, Tepšić, Soldo – Marina, Bašić, Caimacov – Kvržić, Crnac, Liklin; II. poluvrijeme: Marković – Hlevnjak, Eskinja, Kocijan, Martinaga – Jenjić, Mihalić, Turanjanin – Laušić, Branšteter, Hoxha. TRENER: Zoran Zekić.
ZTE: Demjen – Safronov, Mocsi, Kalnoki, Bence – Sanković, Tajti – Meshack, Szalay, Nemeth, Majer; još su igrali: Marton, Nemeth, Gergenyi, Kovacs, Szabo, Boros, Feher, Klausz, Mim, Papp. TRENER: Ricardo Moniz.