Srijeda, 24. travnja 2024.

ŽUPANIJSKI KUP U Drnju pala odluka o prvom sudioniku četvrtfinala

U utorak je odigrana prva utakmica osmine finala Kupa Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije.

U Drnju su se sastali nogometaši Tomislava i Osvita, a domaćin je prvi sudionik četvrtfinala nakon što je slavio rezultatom 4:1.

Za vodstvo Tomislava pogodio je Luka Zlatar u 32. minuti, a početkom nastavka, u 47. minuti, Matija Lončar je postavio 2:0.

Jozo Paradžik vratio je nadu gostima iz Đelekovca u 55. minuti, da bi domaćin u završnici postigao još dva pogotka i potvrdio prolaz.

U 86. minuti strijelac je bio Patrik Širić, a konačni rezultat postavio je Zlatar svojim drugim golom u 90. minuti.

U srijedu, 5. listopada s početkom u 16.30 sati odigrat će se veliki derbi između županijskog prvaka Bratstva iz Kunovca i branitelja naslova Tehničara iz Cvetkovca.

Istog dana na rasporedu je i niz drugih vrlo zanimljivih susreta.

Križevčani dočekuju Molvarce, Lipa igra s Dravom, Graničar u Đurđevcu dočekuje Močile.

Rudar će u Glogovcu ugostiti Imbriovčane, dok će publika u Virju pratiti ogled Podravca i Ferdinandovca.

Omladinac i Koprivnica odgodili su svoju utakmicu za 19. listopada.