Arbër Hoxha strijelac u porazu Slavena Belupa u Mađarskoj

Na gostovanju kod mađarskog prvoligaša ZTE-a u Zalaegerszegu Farmaceuti su poraženi rezultatom 2:1

Nogometaši Slavena Belupa u subotu su odigrali prvu prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za proljetni dio sezone.

Na gostovanju kod mađarskog prvoligaša ZTE-a u Zalaegerszegu poraženi su rezultatom 2:1.

Domaćin je poveo u 19. minuti. Najbolje se nakon jednog kornera snašao Bence za 1:0.

Gosti su izjednačili preko Arbëra Hoxhe u 42. minuti. Krilni napadač Slavena snažno je s desetak metara pogodio bliži kut domaćeg vratara.

Konačnih 2:1 za ZTE postavio je Majer u 62. minuti.

Sljedeću prijateljsku utakmicu Slavenaši igraju u srijedu u Đurđevcu.

ZTE – SLAVEN BELUPO 2:1
ZTE: Marton – Huszti, Kalnoki, Csoka, Bedi – Sankovic, Tajti – Norbert, Majer, Meshack – Milaw.
SLAVEN BELUPO: Čović – Kvržić, Boras, Božić (od 30. Zirdum), Soldo – Bašić, Kocijan – Mihalić, Mudražija, Hoxha – Manaj. Drugo poluvrijeme: Marković – Hlevnjak, Tepšić, Christopoulos, Martinaga – Behram, Marina, Jambor – Crnac, Krstanović, Mioč.