Atletičari Koprivnice ostvarili zapažene rezultate u Kupu sjeverozapadne Hrvatske u cestovnim utrkama

Posljednjom, 19. utrkom u Bedencu završen je ovogodišnji Kup sjeverozapadne Hrvatske u cestovnim utrkama.

Utrke su u kalendaru natjecanja bile raspoređene kroz cijelu godinu, a u Kupu su redovito sudjelovali i predstavnici Atletskog kluba Koprivnica te postigli vrlo dobre rezultate.

U ukupnom poretku Kupa sjeverozapadne Hrvatske nalaze se na odličnim, visokim pozicijama u svojim kategorijama.

U muškoj konkurenciji Josip Jagarinec je zauzeo šesto mjesto u kategoriji M50 i 26. mjesto u sveukupnom poretku.

U ženskoj konkurenciji Nataša Sušanj je druga u kategoriji Ž40 i osma u ukupnom poretku.

Tara Rušak bila je druga u kategoriji Ž19 i 21. ukupno, dok je Marija Vladušić osvojila četvrto mjesto u kategoriji Ž50 te 18. mjesto u ukupnom poretku.