Berba medalja karatista koprivničke Akademije i Podravke na jakom turniru u Međimurju

Ponovno nam lijepe vijesti stižu iz koprivničkog Karate kluba Podravka i Karate akademije Koprivnica.

Naime, njihovi mladi karatistiti prošle su subote nastupali u Strahonincu nedaleko od Čakovca gdje se održavao na Grand Prix Međimurja u karateu. Nastupilo je 340 natjecatelja iz 38 klubova.

Od Podravkinih karatista Rino Alihodžić osvojio je treće mjesto u borbama u kategoriji mlađi učenici do 39 kilograma, a Noa Knežević osvojio je treće mjesto također u borbama u kategoriji učenika do 49 kilograma.

Od karatista Akademije Vid Tkalec natjecao se u kategoriji cicibani kate i osvojio zlatnu medalju. Luka Novak natjecao se u kategoriji mini učenici i osvojio brončanu medalju.

Lukas Strmecki i Filip Cestar natjecali su se u kategoriji mlađi učenici kate i oboje osvojili brončane medalje.

Katja Krulić i Maja Arko natjecale su se u kategoriji mlađe učenice kate, Katja je osvojila srebrnu medalju, a Maja brončanu.

Mia Novak, koja se natjecala u kategoriji starije učenice kate, te Rafael Jarnjak, koji se natjecao u kategoriji stariji učenici kate, ovaj put bili su bez plasmana.

Uspješni su bili i đurđevački karatisti koji su se kući iz Međimurja vratili s ukupno šest medalja, i to dvije zlatne, dvije srebrne te dvije brončane medalje.