Četvrtak, 25. travnja 2024.

Četvrta liga BJ-KC-VT: Ferdinandovac prekoretom do velikog slavlja protiv Picoka

U Četvrtoj, međužupanijskoj ligi danas su odigrana preostala tri susreta 6. kola, a pažnju je privukao susjedski derbi u Ferdinandovcu.

Topolčić je nakon prekida doveo goste u vodstvo već u 1. minuti, ali je izjednačenje stiglo samo minuti poslije. Karan je iz kaznenog udarca zabio za preokret u 4. minuti.

Picoki su u nastavku preko Sabola izjednačili, a onda su Karan, Karlo Đipalo, Fuček i Siniša Đipalo Ferdinandovcu osigurali uvjerljivu pobjedu.

U subotu je derbi začelja između Suhopolja i Borca prošao u relativno mirnom tonu s obzirom da je krajnji rezultat bio 1:1. Jedini gol za Borac zabio je Horvatinović, ovotjedno pojačanje.

Legradski Graničar ugostio je Slatinu. Nakon 90 minuta bilo je 0:0. Tehničar je otputovao u Čazmu i tamo uzeo sva tri boda pobjedom 0:2. Pitomača je slavila u Garešnici s minimalnih 0:1.