ČETVRTA LIGA Legrađani zaustavili Cvetkovčane, porazi Picoka i Imbriovčana

U nedjelju se igraju preostale dvije utakmice 10. kola. Ferdinandovac dočekuje Bilogoru 91, dok je Graničar Bušetina domaćin Dinamu iz Predavca

Danas je odigrano prvih pet utakmica 10. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica, preostale dvije na rasporedu su sutra.

Vodeći Tehničar iz Cvetkovca gostovao je u Legradu, gdje je domaći Graničar pružio dobar otpor i osvojio vrijedan bod odigravši 1:1. Poveli su gosti preko Štritara u 7. minuti, izjednačio je Nađ pet minuta kasnije.

Pitomača je na domaćem terenu bila bolja od Borca iz Imbriovca, slavila je s minimalnih 1:0.

Mladost iz Kloštra Podravskog nije se dobro provela na gostovanju u Garešnici, domaći Garić slavio je sa čak 6:0.

Slatina je s jednim golom došla do tri boda protiv Graničara iz Đurđevca, dok je Suhopolje bilo bolje od Čazme.

Ferdinandovac je prošlog vikenda poražen u Cvetkovcu, a sada ih čeka novi derbi. U goste im stiže prošlogodišnji prvak Bilogora, koja je s 3:1 bila bolja od Suhopolja prošlog vikenda. Ova utakmica igra se u nedjelju u 14 sati, kao i ona između Graničara Bušetine i Dinama iz Predavca.