Utorak, 16. travnja 2024.

ČETVRTA LIGA Tehničar u Cvetkovcu uvjerljiv protiv Molvaraca, Pitomača u golijadi dobila Ferdinandovac

U nedjelju u Kloštru Podravskom gostuje Graničar iz Legrada, a Borac u Imbriovcu dočekuje fenjeraša Suhopolje

Ovog vikenda na rasporedu je i 17. kolo među četvrtoligašima.

U subotu je Tehničar u Cvetkovcu dočekao molvarsku Mladost i upisao uvjerljivu pobjedu rezultatom 4:0.

Već u 9. minuti momčad Krune Lovreka povela je pogotkom Ivana Vrkića na asistenciju Luke Ernečića. Vrkić je samo pet minuta kasnije povećao rezultat, na asistenciju Hrvoja Bačija, a u 24. minuti je odličnu akciju domaćina uspješno završio Bači.

U 55. minuti strijelac je za Tehničar bio i David Kranclbinder, kojem je asistirao Alen Milek.

Ferdinandovac je bio u gostima kod prvoplasirane Pitomače i poražen je na kraju s uvjerljivih 6:3.

Voćin je bio domaćin Gariću (3:5), a Slatina Čazmi (3:0).

U nedjelju u Kloštru Podravskom gostuje Graničar iz Legrada, Borac u Imbriovcu dočekuje Suhopolje, dok će Bilogora iz Grubišnog Polja ide kod Dinama u Predavac. Nedjeljne utakmice se igraju od 16.30 sati.