Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Četvrta liga: Važna pobjeda Tehnike Koprivnice, remi Legrađana i Tomislava iz Drnja

U nedjelju još Ferdinandovac dočekuje Bilogorac iz Velikog Trojstva

Ovog vikenda na rasporedu je šesto kolo u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Gotovo sve utakmice odigrane su u subotu. Od podravskih klubova, Tehnika Koprivnica pobijedila je s 2:1 Garić, Tomislav iz Drnja odigrao je bez pogodaka u Suhopolju, kao i Graničar Legrad kod kuće protiv Čazme.

Mladost iz Kloštra Podravskog, pak, poražena je s 3:1 u Daruvaru.

U nedjelju još Ferdinandovac dočekuje Bilogorac iz Velikog Trojstva.

Izvještaj s utakmice Tehnike Koprivnice i Garića:

U prvom poluvremenu Tehnika-Koprivnica odigrala je odlično, potpuno je nadigrala suparnika i stvorila niz velikih, čistih prilika od kojih je iskoristila samo onu iz 15. minute kada je Filip Lovković nakon ubačaja Dominika Sabola sa strane visoko skočio i pokraj stopera poentirao glavom za vodstvo.

Početkom nastavka gosti iz Garešnice šokirali su koprivničku momčad izjednačujućim pogotkom, i to nakon što je Vrhovec obranio dva udarca suparničkih igrača, ali je iz novog odbijanca pogodio Batinić.

Trener domaćih Tomo Čiković u igru je uveo svježe snage, a kao joker s klupe pokazao se Domagoj Hlevnjak koji je u 67. minuti osigurao sva tri boda koprivničkoj momčadi na asistenciju kapetana Luke Ernečića. Do kraja utakmice domaćin je imao još par prilika koje nisu iskoristili, no bodovi se pišu. U prvenstvu su koprivničanci i dalje bez poraza…

TEHNIKA-KOPRIVNICA – GARIĆ 2:1 (1:0)

KOPRIVNICA – Gradski stadion ‘Ivan Kušek – Apaš’. Gledatelja 100. Sudac: Ante Vicić (Voćin).

TEHNIKA-KOPRIVNICA: Vrhovec – Sabol, Maurović, Dodlek, Cmrk – Salajec (od 58. Busija), Kuzminski (od 58. Hlevnjak), Šantek, Lovković – Ernečić (od 78. Furjan), Radotović (od 69. Korenika). TRENER: Tomo Čiković.

GARIĆ: Žledner, Kolar, Vaclavek, Purkić, Golubić, Oršić, Rijetković, Kelava, Dergez, Starčević, Batinić. TRENER: Vladimir Vaclavek.

STRIJELCI: 1:0 Lovković (15), 1:1 Batinić (49), 2:1 Hlevnjak (67).

19.09.2020 16:00 Pitomača Pitomača – Dinamo P. 1:3
19.09.2020 16:00 Suhopolje Suhopolje – NK Tomislav (D) 0:0
20.09.2020 16:00 Ferdinandovac NK Ferdinandovac – Bilogorac V.T. -:-
19.09.2020 16:00 Koprivnica NK Tehnika Koprivnica – Garić 2:1
19.09.2020 16:00 Daruvar Daruvar – NK Mladost (KP) 3:1