Petak, 19. travnja 2024.

DRUGA ŽNL Prugovac i dalje stopostotan nakon velikog preokreta protiv Omladinca, golijade Glogovčana i Torčanaca

U nedjelju su odigrane preostale utakmice 9. kola u Drugoj županijskoj nogometnoj ligi Koprivničko-križevačke županije.

Omladinac je u derbiju u Prugovcu imao prednost od 2:0, no domaćin je u nastavku susreta velikim preokretom zadržao stopostotni učinak u prvenstvu.

Rudar je u Glogovcu visoko porazio momčad Hrvatskog bojovnika, dok je Podravec uvjerljivo slavio u Novom Virju.

Kolo su u subotu u Sokolovcu otvorili domaći Sokol i Mladost iz Koprivničkih Bregi, a na kraju su više razloga za slavlje imali gosti jer su pobijedili rezultatom 2:1.