Nedjelja, 28. travnja 2024.

DRUGA ŽNL Torčanci slavili u Koprivničkim Bregima

Sve ostale utakmice na rasporedu su u nedjelju

U subotu je započeo i drugi dio sezone u Drugoj ŽNl koprivničko-križevačkoj.

Jedina utakmica igrala se u Koprivničkim Bregima, gdje je u zimi ojačana Mladost ugostila vodeću momčad Podravec iz Torčeca. Gosti su opravdali ulogu favorita i slavili s 2:1.

Josip Gusković pogocima u 17. i 24. minuti doveo je veliku prednost Podravcu, Luka Prvčić u 56. minuti smanjio je rezultat, ali do kraja susreta više nije bilo golova pa je moglo početi slavlje gostiju.

Sve ostale utakmice na rasporedu su u nedjelju. Drugoplasirani Prekodravaac u Ždali dočekuje Čvrstec, dok je trećeplasirani Omladinac u Herešinu domaćin Gornjoj Rijeci. Ždalčani i Herešinčani su na papiru veliki favoriti u tim dvobojima.

Mladost će u Sigecu ugostiti Dravu iz Podravskih Sesveta, a susjedski derbi igraju Reka i Sokol.

Viktorija će u Vojakovcu odmjeriti snage s GOŠK-om, a Graničar u Novom Virju s Mičetincem.

Zbog žutih kartona ovo kolo propuštaju Nikola Deglin (Gornja Rijeka), Željko Kajić (Mičetinac), Kristijan Orešek (Mladost Bregi), Franjo Varivoda, Nemanja Grubić (Sokol) te Dragutin Crnčić (Čvrstec).

Zbog crvenog kartona pravo nastupa nemaju Marko Kolak (GOŠK), Nikola Kovačić, Patrik Milojević (Mladost Bregi), Luka Kraljić (Podravec) i Miroslav Manjić (Viktorija).