Subota, 4. svibnja 2024.

Dugo Selo je povelo 6:2, ali Podravka nije dozvolila novo iznenađenje

Rukometašice Podravke Vegete večeras su gostovale kod Dugog Sela ’55 u utakmici 5. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene.

Nije bilo većih problema za ekipu Ivice Obrvana, koja se sigurnom pobjedom revanširala Dugom Selu za domaći poraz iz prošle sezone kojim je Lokomotiva osigurala naslov prvakinja.

Doduše, Dugo Selo je u 9. minuti imali vodstvo od 6:2, ali su gošće u 21. minuti izjednačile na 10:10 i potom preuzele kontrolu utakmice u svoje ruke.

Konačni rezultat bio je 21:31, dok su na poluvremenu Koprivničanke imale vodstvo od 13:16.

Katarina Pandža postigla je 10 pogodaka za Podravku, Lucija Bešen upisala je 12 obrana.

PODRAVKA VEGETA: Tucaković, Bešen (10+2); Zadravec 2, Vuković 1, K. Pandža 10(3), Popović, Franušić 1, Mrđen, L. Kalaus 1, D. Kalaus Žulj, Šenvald 1, Vuljak 3, Barišić 2, Šimara 3, A. Pandža 6(1), Mamić 1. TRENER: Ivica Obrvan.