Đurđevački Šahovski klub Picok postigao sjajne uspjehe na županijskom prvenstvu

Đurđevački Šahovski klub Picok bio je domaćin pojedinačnog prvenstva Koprivničko-križevačke županije koje se od 6. do 9. siječnja održalo u Hotelu Picok.

Na prvenstvu je nastupilo sedam natjecateljica i 20 natjecatelja, a velik uspjeh i ovog su puta postigli članovi đurđevačkog Picoka.

Šahisti na županijskom prvenstvu u Đurđevcu

Najuspješniji je bio Viktor Šalamon koji je osvojio 3. mjesto, a odlične rezultate ostvarili i Martin Ivandija (5. mjesto, 4 boda), Ognjen Domović (6. mjesto, 3,5 boda) i Gordan Fuček (8. mjesto, 3,5 boda). Za klub je još nastupio i Zvonimir Vrban.

Titulu županijskog prvaka je odnio Jurica Srbiš iz ŠŠK Podravke, a u ženskoj konkurenciji prvo mjesto osvojila je Jelena Kokša iz ŠŠK Konaki Novo Virje.