Dva od dva: Rudar dobio Polet u Svetom Martinu i u prvenstvu i u Kupu

U 86. minuti isključen je gostujući vratar Rajf jer je opsovao pomoćnog suca smatrajući da je bilo zaleđe kod gola Medveda

Nakon prvenstvene pobjede u subotu (2:1), u Kup utakmici odigranoj u utorak u Svetom Martinu na Muri ponovo je bila pobjeda gostujućeg Rudara iz Murskog Središća. Bila je to iznimno zanimljiva utakmica hrvatskih trećeligaša.

Najbliže je Polet bio gostima iz najsjevernijeg hrvatskog grada u 34. minuti kada je Šegović anulirao vodstvo koje je Rudaru donio Patafta u 17. minuti.

Nakon što je Filip Škvorc u 38. i 55. minuti odveo svoju momčad na dva razlike utakmica je bila riješena.

Do kraja Polet samo smanjuje golom Medveda za konačnih 3:2 i tako Rudar prolazi u četvrtfinale gdje ga na proljeće čeka sraz s Međimurjem.

Dodajmo i da je u 86. minuti isključen gostujući vratar Rajf jer je opsovao pomoćnog suca smatrajući da je bilo zaleđe kod gola Medveda.