Srijeda, 28. veljače 2024.

Evo tko će igrati na otvaranju nove sezone u Prvoj i Drugoj ŽNL koprivničko-križevačkoj

U obje lige igrat će po 14 klubova, a prvenstvo počinje 19./20. kolovoza

- Oglas -

U sjedištu Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije u srijedu je održan plenum klubova Prve i Druge ŽNL. U obje lige igrat će po 14 klubova, a prvenstvo počinje 19./20. kolovoza.

Iz Prve ŽNL u Četvrtu nogometnu ligu Bjelovar – Koprivnica – Virovitica otišao je prvak Bratstvo iz Kunovca, ispala je Mladost iz Sigeca, a novaci u ligi su prvak Druge ŽNL Prugovac i drugoplasirani Rudar iz Glogovca.

U prvom kolu Prve ŽNL igrat će Tomislav iz Drnja i Drava iz Novigrada Podravskog, Miklinovec i Prugovac, Lipa iz Hlebina i Tomislav Radnik iz Svetog Ivana Žabna, Sloga iz Koprivničkog Ivanca i Osvit iz Đelekovca, Kalinovac i Močile, Graničar iz Đurđevca i Starigrad te Rudar iz Glogovca i Panonija iz Peteranca.

- Oglas -
Danijel Lončar i Ivan Bračko
Tajnik Nogometnog saveza KC-KŽ županije Danijel Lončar i povjerenik natjecanja Ivan Bračko // Foto: Zvonimir Markač

Iz Druge ŽNL ispao je Hrvatski bojovnik iz Mokrica Miholečkih, Prugovac i glogovečki Rudar preselili su u viši rang, a novaci u ligi su Drava iz Podravskih Sesveta, prvak Treće ŽNL, i drugoplasirana Reka.

U prvom kolu Druge ŽNL igraju Podravec Torčec i Mladost Koprivnički Bregi, Čvrstec Sveti Petar Čvrstec i Prekodravac Ždala, Drava Podravske Sesvete i Mladost Sigetec, Sokol Sokolovac i Reka, Gornja Rijeka i Omladinac Herešin, Mičetinac i Graničar Novo Virje te GOŠK Gotalovo i Viktorija Vojakovac.

Plenum klubova trećih ŽNL, koprivničke i križevačke, održat će se u utorak, 8. kolovoza, u 18 sati, također u tajništvu koprivničko-križevačkog Nogometnog saveza. Njihovo prvestvo kreće 3. rujna.

PRVA ŽNL

1. NK Tomislav Drnje
2. NK Miklinovec Koprivnica
3. NK Lipa Hlebine
4. NK Sloga Koprivnički Ivanec
5. NK Kalinovac
6. NK Graničar Đurđevac
7. NK Rudar Glogovac
8. NK Panonija Peteranec
9. NK Starigrad Koprivnica
10. NK Močile Koprivnica
11. NK Osvit Đelekovec
12. NK Tomislav Radnik Sveti Ivan Žabno
13. NK Prugovac
14. NK Drava Novigrad Podravski

- Oglas -

Prema ovim rednim brojevima možete si za svoj klub složiti sami raspored cijelog prvenstva u Prvoj ŽNL uz pomoć Bergerove tablice.

DRUGA ŽNL

1. NK Podravec Torčec
2. NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec
3. NK Drava Podravske Sesvete
4. NK Sokol Sokolovac
5. NK Gornja Rijeka
6. NK Mičetinac
7. NK Gošk Gotalovo
8. NK Viktorija Vojakovac
9. NK Graničar Novo Virje
10. NK Omladinac Herešin
11. NK Reka Koprivnica
12. NK Mladost Sigetec
13. NK Prekodravac Ždala
14. NK Mladost Koprivnički Bregi

Prema ovim rednim brojevima možete si za svoj klub složiti sami raspored cijelog prvenstva u Drugoj ŽNL uz pomoć Bergerove tablice.

TREĆA ŽNL KC

1. NK Bilogora Gornja Velika
2. NK Bušpan Kozarevac
3. NK Drava Podravska Selnica
4. NK Fugaplast Gola
5. NK Jadran Galeb Koledinec
6. NK Jedinstvo Pustakovec
7. NK Rasinja
8. NK Rudar Botinovec
9. NK Sabarija Subotica Podravska
10. NK Udarnik Zablatje
11. NK Zagorec Koprivnica

TREĆA ŽNL KŽ

1. NK Dragovoljac Bočkovec
2. NK Hrvatski bojovnik Mokrice Miholečke
3. NK Mladost Carevdar
4. NK Mladost Veliki Raven
5. NK Polet Glogovnica
6. NK Prigorje Sveti Petar Orehovec
7. NK Radnički Križevci
8. NK Ratar Miholec

Prva i Druga veteranska ŽNL novu sezonu započinju 31. kolovoza. Iz Prve ŽNL u Drugu preselio je posljednjeplasirani koprivnički Zagorec, dok je iz Druge u Prvu ŽNL ušao prvak Podravac iz Virja. Iako je bilo naznaka da će se veterani Močila možda okušati u Prvoj ŽNL, jer su plasmanom to mogli, odlučili su da će ostati u drugoligaškom društvu.

Oglas

Najnovije objave

Vezane vijesti