Petak, 10. svibnja 2024.

FOTO Bilogora u derbiju slavila na Starom bregu, nevjerojatni Kunštek zabio četiri komada

Ovog vikenda na rasporedu su utakmice 21. kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Derbi kola igrao se u Cvetkovcu gdje je vodeći Tehničar ugostio Bilogoru iz Grubišnog Polja.

Iako su se domaćini nadali da će pobjedom praktički osigurati naslov prvaka, žilavi gosti to su malo prolongirali i slavili na Starom bregu s 4:1.

Poveo je domaćin u 9. minuti preko Filipa Štritara, no Bilogora je na krilima odličnog Brune Kunšteka preokrenula na 1:4. Kunštek je zabijao u 25., 37., 60. i 73. minuti. Nije Tehničar bio na visini.

Podravac je u Virju s minimalnim rezultatom slavio protiv Graničara iz Legrada, a Mladost iz Kloštra Podravskog s 3:0 poražena je u Slatini.

U nedjelju će Bratstvo u Kunovcu ugostiti Garić iz Garešnice, još jedan podravski derbi igrat će Ferdinandovac i Borac iz Imbriovca, dok će Mladost iz Molvi na teško gostovanje kod Dinama u Predavac.

Sve utakmice igraju se od 17 sati, osim one u Kunovcu koja počinje u 11 sati.