[FOTO] ČETVRTA LIGA Pitomača u derbiju uvjerljiva protiv Tehničara, Molvarci u golijadi dobili Imbriovčane

Mladost iz Kloštra Podravskog minimalno je poražena u Čazmi, dok je Graničar iz Legrada izgubio u Garešnici

Utakmice 6. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’ na rasporedu su ove subote i nedjelje.

Većina ih je odigrana u subotu, dok će u nedjelju Ferdinandovac ugostiti Slatinu.

Derbi se igrao u Legradu gdje je Tehničar iz Cvetkovca, zbog čuvanja travnjaka na Starom bregu zbog Kup utakmice protiv splitskog Hajduka, ugostio Pitomaču. Na kraju je bilo 0:3 za goste.

Pogodak za vodstvo Pitomače u 43. minuti postigao je Ivan Kovačec izvrsnim udarcem s ruba šesnaesterca, a gosti su povećali vodstvo na 2:0 u 83. minuti kada je pogodak postigao Jakupec.

Pitomača je u 88. minuti zabilla i treći pogodak, ovog puta strijelac je bio Babić.

U Molvama je publika vidjela čak pet golova, a Mladost je na kraju s 3:2 dobila Borac iz Imbriovca. Za domaćina su strijelci bili Radoš, Tuba i Jaković s 11 metara, a za goste Babić i Kuprešak.

Druga Mladost, ona iz Kloštra Podravskog, minimalno je poražena u Čazmi, dok je Graničar iz Legrada s 2:0 izgubio u Garešnici.

ČETVRTA NL ‘BJELOVAR-KOPRIVNICA-VIROVITICA’, 6. KOLO (subota, 1. listopada u 16.00):

Garešnica: NK Garić (G) – NK Graničar (L) 2:0
Grubišno Polje: NK Bilogora 91 – NK Voćin 8:1
Čazma: NK Čazma – NK Mladost Kloštar 1:0
Suhopolje: NK Suhopolje – NK Dinamo Predavac 2:2
Molve: NK Mladost Molve – NK Borac 3:2
Legrad: NK Tehničar – NK Pitomača 0:3
Ferdinandovac: NK Ferdinandovac – NK Slatina (nedjelja, 16.00)