[FOTO] TREĆA NL SJEVER Križevčani trijumfalno kroz Viroviticu, porazi Koprivnice, Podravca i Podravine

U subotu su odigrane preostale četiri utakmice 7. kola Treće nogometne lige sjever, nakon što su svoj susret u petak odradili Varteks i Polet.

Gosti iz Svetog Martina na Muri opravdali su status favorita i ostvarili pobjedu rezultatom 0:3.

Sva tri pogotka Polet je postigao u prvih 11 minuta utakmice. Već u 3. minuti pogodio je Šarić, a pobjedu je gostima osigurao Mihalinec golovima u 6. i 11. minuti.

Kako bi zadržali vodstvo na ljestvici, nogometaši Radnika-Križevci trebali su pobijediti na gostovanju u Virovitici.

I uspjeli su Križevčani, koji su novim trijumfom potvrdili odličnu formu. Po dva pogotka za Radnik postigli su Leon Lacić Klarić i Mihael Mladen.

Koprivnica je s imperativom pobjede dočekala novog člana ove lige Dinamo iz Domašinca, no i ovaj put su gosti odnijeli bodove s Apaša.

Gosti su pogocima Mezge u 10. i Vugrinca u 13. minuti došli do ranog vodstva, da bi u 79. minuti Korenika vratio nadu domaćima. Međutim, do kraja se rezultat nije mijenjao.

Virovski Podravac gostovao je u Murskom Središću, gdje je domaći Rudar slavio s 3:0.

Papuk je u Orahovici svladao ludbrešku Podravinu rezultatom 2:1.