Četvrtak, 28. ožujka 2024.

FOTO Lakše se diše u Peterancu nakon važne pobjede protiv Kalinovca

Derbi začelja Prve ŽNL koprivničko-križevačke u Peterancu najavljivali smo kao ‘biti ili ne biti’ susret za Kalinovac. Naime, gosti su bili bez bodova na ljestvici, dok im je uoči ovog susreta Panonija bježala devet bodova.

Na kraju je Panonija pobijedila s 3:1 i Kalinovčani sada zaostaju za njima velikih 12 bodova.

Dobro su krenuli gosti i poveli već u 20. minuti iz jedanaesterca. Prema zapažanju delegata Nenada Radičeka, spornog jedanaesterca. Precizan je s bijele točke bio Josip Gusković.

Panonija je izjednačila na početku sudačke nadoknade prvog poluvremena, a strijelac je bio kapetan Luka Blažek.

U nastavku susreta vidjeli smo još dva gola Peterančana. U 50. minuti Matija Budoš je zabio za domaće vodstvo, a konačni rezultat postavio je u 90. minuti Filip Blažotić.

Nakon utakmice uslijedilo je veliko slavlje igrača Panonije i njihovog trenera Zdravka Blažeka. Lakše se diše u Peterancu.