Nedjelja, 28. travnja 2024.

FOTO Miklinovčani upisali tri pobjede zaredom u nastavku sezone u Prvoj ŽNL

Nogometaši Miklinovca odlično su ušli u nastavak sezone u Prvoj ŽNL. Nakon minimalne pobjede u zaostaloj utakmici protiv Tomislava u Svetom Ivanu Žabnu i 2:0 slavlja protiv Viktorije u Vojakovcu u prvom proljetnom kolu, Žuta podmornica je u subotu svladala i Dravu iz Novigrada Podravskog.

Na kraju je bilo 2:1, ali nije to bio lagan posao. Gosti trenera Valentina Knapića, naime, poveli su već u 7. minuti preko Josipa Piragića. Izjednačio je u 39. minuti mladi David Nemčić i s tim se rezultatom otišlo na odmor.

Pobjedu domaćinu donio je Milan Manojlović u 74. minuti. Dodajmo i da je četiri minute kasnije isključen Kristijan Božinov pa su gosti susret završili s 10 igrača na terenu.