FOTO Odlična generalka u Đurđevcu: Tomislav Radnik kvalitetan sparing Picokima

U posljednjoj provjeri prije nastavka prvenstva u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – – Koprivnica – Virovitica nogometaši đurđevačkog Graničara ugostili su nogometaše Tomislav-Radnika iz Svetog Ivana Žabna.

U odličnoj nogometnoj utakmici s velikim brojem izglednih prilika za gol na jednoj i drugoj strani Picoki su golom Vrkića slavili minimalnim rezultatom.

Odlična momčad iz Žabna bila je brz i razigran protivnik Picokima. Iako je momčad Graničara imala veliki posjed lopte te diktirala igrom, disciplinirana, brza i uigrana momčad iz Žabna stvarala je kontrama i polukontrama više izglednih prilika pred golom Stanešića, koji je poslije jednomjesečne pauze zbog ozljede vrhunski spašavao gol Picoka.

U drugom poluvremenu Picoki nastavljaju s kvalitetnom kombinatorikom na koju gosti odgovaraju brzom igrom i točnim pasevima prema svojim napadačima.

Kvalitetna i strpljiva igra Picoka urodila je plodom u 74. minuti kada je nakon ubačaja u šesnaesterac gostiju Ivan Vrkić s desetak metara majstorski smirio loptu te pogodio za, pokazalo se konačnih, 1:0.

Pet minuta kasnije, nakon odličnog proigravanja Miklaušiča, Vrkić se nalazi u idealnoj prilici, no ne pogađa.

Gosti iz Žabna stvorili su još dvije izgledne prilike za pogodak, no Stanešić brani te osigurava pobjedu Picoka.