FOTO Sokol iz Sokolovca slavio u derbiju protiv Mladosti u Carevdaru

Nogometaši Sokola iz Sokolovca napravili su veliki korak prema osvajanju naslova prvaka u Trećoj ŽNL skupina Križevci.

Na otvaranju drugog dijela sezone u derbiju 11. kola u Carevdaru su pobijedili domaću Mladost s 2:1.

Sokol je poveo u 20. minuti preko Igora Hanžeka, a isti je igrač povećao prednost u 77. minuti. Mladost je preko Filipa Radotovića u 87. minuti došla do tračka nade da će barem izjednačiti, ali u tome nije uspjela.

Spomenimo i da je Mladost od 83. minute igrala s igračem manje zbog drugog žutog kartona, odnosno isključenja Petra Jakopovića. Cijelu utakmicu možete pogledati OVDJE.

Na ljestvici Sokol sada ima 29 bodova, a Mladost je ostala na drugom mjestu s 25 bodova.

Momčad Prigorja iz Svetog Petra Orehovca nakon preokreta slavila je kod Radničkog u Križevcima s 2:1.

U Bočkovcu smo gledali pravu golijadu. Domaći Dragovoljac i Ratar iz Miholca na kraju su odigrali 3:3.

Mladost iz Velikg Ravena u još jednoj golijadi slavila je na gostovanju kod denjeraša Poleta u Glogovnici. Bilo je 7:2 za goste.

MLADOST CAREVDAR – SOKOL SOKOLOVAC, Foto: Prigorski.hr