Utorak, 23. travnja 2024.

Rudar u Botinovcu i više nego uvjerljiv protiv Sabarije, gosti utakmicu završili s devet igrača

Strijelci za Rudar bili su Marko Tubanović, Dino Mikulinjak i Leo Jakupić s po dva pogotka, a jednom su si gosti sami zabili gol

Rudar iz Botinovca barem privremeno skočio je na treće mjesto u Trećoj ŽNL skupina Koprivnica – Đurđevac.

Na domaćem terenu, naime, svladao je Sabariju iz Subotice Podravske s uvjerljivih 7:0. Već na poluvremenu bilo je 4:0.

Strijelci za Rudar bili su Marko Tubanović, Dino Mikulinjak i Leo Jakupić s po dva pogotka, a jednom su si gosti sami zabili gol. Kapetan Tubanović je prvi od svoja dva gola zabio s bijele točke. Bilo je to u šestoj minuti igre.

Sabarija nije imala šanse od samog početka jer su krenuli u utakmicu s 10 igrača. Od 55. minute Sabarija je igrala i s devet igrača jer se ozlijedio Kristijan Krnjak.

Poslijepodne u nedjelju igraju se sve preostale utakmice u Trećoj ŽNL skupina Koprivnica – Đurđevac, kao i u Trećoj ŽNL skupina Križevci.

16 02.05.2021 17:00 Bočkovec NK Dragovoljac – NK Radnički -:-
16 02.05.2021 17:00 Veliki Raven NK Mladost Veliki Raven – NK Mladost Carevdar -:-
16 02.05.2021 17:00 Sveti Petar Orehovec NK Prigorje – NK Sokol -:-