FOTO Vrijedna pobjeda Picoka, imenjaku iz Bušetine utrpali pet komada

U Đurđevcu je danas odigran derbi začelja 11. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’.

Graničar iz Bušetine nije bio dostojan suparnik kombiniranom juniorsko-kadetskom sastavu đurđevačkog Graničara. Mladi Picoki od samog početka utakmice igrali su smisleno, uz vrlo dobru kombinatoriku, bili su trkački bolji i razigrani.

Takva igra Picoka rezultira pogotkom već u 9. minuti susreta kad je odličan junior Miklić nakon brzo odigrane akcije iz gužve u šesnaestercu zabio isto tako mladom golmanu Viljevcu za vodstvo.

Pet minuta kasnije obrana gostiju ruši Miklaušića u kaznenom prostoru. Siguran izvođač kaznenog udarca za 2:0 bio je Antonio Šemper.

Desetak minuta kasnije Šemper odmjerenom udarcem s 12 metara pogađa desni kut Viljevca te povećava vodstvo Picoka na 3:0 te se s tim rezultatom odlazi na odmor.

I u drugom poluvremenu mladi Picoki nastavljaju razigrano i efikasno. U 50. minuti nakon odličnog proigravanja Peića brzonogi Nino Šehić rutinerski zabija za 4:0.

Desetak minuta kasnije, nakon neopreznosti u obrani Picoka, Jagarinec smanjuje rezultat. Točku na odličnu igru Picoka stavlja Stjepan Peić koji nakon odlične akcije u kojoj je sudjelovao cijeli vezni i napadački red Picoka zabija za konačnih 5:1.

Mladu ekipu Picoka s klupe je danas vodio proslavljeni igrač Graničara Mako Lovrak koji je zamjenio bolesnog glavnog trenera Maronjića.

U 12. kolu Picoki na svom stadionu dočekuju Borac iz Imbriovca.