[FOTO] ŽUPANIJSKI KUP Golijada Tehničara u Cvetkovcu, remi u Kloštru, Ferdinandovac slavio u Miklinovcu

Odigrane su prve utakmice četvrtfinala Kupa Nogometnog saveza koprivničko-križevačke županije.

Nogometaši vodećeg četvrtoligaša Tehničara opravdali su status favorita protiv županijskog ligaša Tomislava Radnika iz Svetog Ivana Žabna.

Gledatelji su na Starom bregu vidjeli čak osam pogodaka u mreži gostiju, a za Cvetkovčane je najefikasniji bio Hlišć s četiri pogotka.

Dva je dodao Hlevnjak, a po jednog Milek i Drk. Jasno je da je Tehničar ovom pobjedom već osigurao polufinale, uzvrat će za dva tjedna biti tek formalnost.

U dinamičnoj utakmici u Kloštru Podravskom domaća Mladost pogodila je gredu, nakon toga je trećeligaš Podravac iz Virja postigao pogodak za vodstvo, u 37. minuti strijelac je bio Kranclbinder. Četvrtoligaš je ipak uspio izjednačiti, u 87. minuti autogol je postigao Jozić. Nakon ovih 1:1 sve je otvoreno u uzvratu.

Županijski ligaš Miklinovec ugostio je četvrtoligaša Ferdinandovac. Gosti su imali inicijativu, domaći su pogodili gredu i vratnicu, ali do poluvremena golova nije bilo.

Par dobrih prilika skinuo je domaći vratar Perković, a u finišu nastavka je pobjedu gostima donio Karlo Đipalo koji se najbolje snašao u gužvi u kaznenom prostoru.

Zanimljivo je bilo i u Molvama, a više o utakmici pročitajte u nastavku…