FOTOGALERIJA Mičetinac u utrci za prvaka kiksao u Novom Virju

Unatoč kiksa u borbi za sam vrh, strateg Mičetinca Siniša Plemenčić siguran je da će se Utrka za prvo mjesto na tablici nastaviti i računa na laskavu titulu prvaka, iako, kako sam kaže, ima se još dosta za odigrati

Zanimljiva, borbena i rezultatski neizvjesna utakmica šestog kola treće ŽNL skupina Koprivnica – Đurđevac do samog kraja odigrana je u Novom Virju gdje je domaći Graničar odigrao 1:1 sa susjedima iz Mičetinca.

U prvom poluvremenu napadački raspoloženi Mičetinac rastrganom i nervoznom igrom usprkos stalnim napadima na gol Graničara ne uspijeva doći u vodstvo.

Poslije greške gostujućeg golmana Kovača, koji kratko ispucava loptu do protivničkog napadača, lopta se odbija do Crnjakovića koji zabija u 10. minuti za vodstvo i slavlje Graničara.

Mičetinac nastavlja uraganske napade na gol Jančijeva, no sve izgledne prilike ne zabija.

Početkom drugog poluvremena situacija na terenu preslika je prvog poluvremena.

Mičetinac napada i promašuje. Graničar uzvraća kontrama. Mičetinac promašuje i jedanaesterac dosuđen u 54. minuti igre, što daje dodatnu sigurnost i poticaj igračima Graničara.

Brzim kontrama stvaraju nekoliko izuzetno izglednih prilika za gol, no pogađaju samo vratnicu u dva navrata. Zbog tih promašaja, kao po pravilu, uslijedila je kazna u 86. minuti.

Za Mičetinac korner s desne strane izvodi Rastovski, koji odlično pogađa Skukana na drugoj stativi i rezultat je izjednačen.

Svakome po bod je i najrealniji rezultat utakmice.

Unatoč kiksa u borbi za sam vrh, strateg Mičetinca Siniša Plemenčić siguran je da će se utrka za prvo mjesto na tablici nastaviti i računa na laskavu titulu prvaka, iako, kako sam kaže, ima se još dosta za odigrati.

Novo Virje NK Graničar (NV) – NK Mičetinac 1:1
Rasinja NK Rasinja – NK Drava 2:1
Subotica Podravska NK Sabarija – NK Rudar (B) 1:3
Koprivnica NK Zagorec – NK Bušpan 4:1
Zablatje NK Udarnik – NK Jedinstvo 5:0
Gornja Velika NK Bilogora – NK Jadran-Galeb 1:2