Nedjelja, 28. travnja 2024.

HNL: Dinamo bez problema protiv Istre 1961, remi Lokomotive i Gorice

U nedjelju su odigrane preostale dvije utakmice 11. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige.

Dinamo je u Maksimiru bez problema svladao Istru 1961. Momčad Sergeja Jakirovića ostvarila je pobjedu rezultatom 3:0 i tako smanjila zaostatak za Rijekom i Hajdukom.

Pogotke za Dinamo postigli su Bernauer u 16., Bulat u 60. i Perković u 67. minuti.

U ranijem terminu Lokomotiva i Gorica su u Kranjčevićevoj odigrali 1:1. Tuci je doveo Lokomotivu u vodstvo u 52. minuti, a u 77. je izjednačio Matavž.

REZULTATI 11. KOLA: Slaven Belupo – Varaždin 3:2, Osijek – Rudeš 3:0, Rijeka – Hajduk 1:0, Lokomotiva – Gorica 1:1, Dinamo – Istra 1961 3:0.