Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Judo klub Koprivnica s jakog međunarodnog Sakura kupa donio tri brončane medalje

Ove godine okupilo se 670 natjecatelja iz 50 klubova iz četiri zemlje – Hrvatske, Slovenije, BiH i Ukrajine. Judo klub Koprivnica je na Sakura kupu nastupio s četiri natjecatelja koji su ostvarili odlične rezultate

Judo klub Koprivnica nastupio je u subotu na poznatom međunarodnom judo turniru 13. Sakura Kup u Svetoj Nedelji.

Ove godine okupilo se 670 natjecatelja iz 50 klubova iz četiri zemlje – Hrvatske, Slovenije, BiH i Ukrajine.

Judo klub Koprivnica je na Sakura kupu nastupio s četiri natjecatelja koji su ostvarili odlične rezultate.

Jana Rožac je osvojila treće mjesto i brončanu medalju u kategoriji djevojčica U-14 do 63 kg, Borna Rožac je osvojio treće mjesto i brončanu medalju u kategoriji dječaka U-12 do 50 kg, dok je Patrik Ferčec osvojio treće mjesto i brončanu medalju u kategoriji dječaka U-12 preko 55 kg.

Petar Lovrenčić, pak, osvojio je sedmo mjesto u kategoriji dječaka U-12 preko 55 kg.