Četvrtak, 2. svibnja 2024.

Kadetkinje Podravke druge u Hrvatskoj, u finalu je bila bolja Lokomotiva

U Poreču je u subotu odigrana finalna utakmica završnog turnira Prvenstva Hrvatske u rukometu za kadetkinje (U-16) između Podravke i Lokomotive.

Mlade koprivničke rukometašice nisu uspjele otići do kraja i osvojiti zlato, u subotnjem finalu u dvorani Žatika bolja je bila zagrebačka Lokomotiva koja je slavila rezultatom 21:16, poluvrijeme 11:8.

Tako su Lokosice postale hrvatske prvakinje, dok su Podravkašice osvojile drugo mjesto i srebrne medalje, što je također velik uspjeh s obzirom na skromnu ‘bazu’ kojom raspolaže koprivnički klub.

Najefikasnija je Podravkina igračica u finalu bila Lea Smiljanec sa sedam pogodaka…

PODRAVKA VEGETA: Jakupanec, Domović 3(1), Cvelber 3, Miklić, Stručić 1, Zvonar, Smiljanec 7(1), Javorić, Marijanović, Rumek 1, Đelekovčan 1, Horvat, Gregurić, Hajdinjak, Napan, Adžaga. TRENERICA: Đurđica Zečević.